ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: ME družstva x Chinese National Game x Asian Cup

ME družstva x Chinese National Game x Asian Cup 2 měsíců 3 týdnů zpět #36781

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 288
:)
ahoj vespolek všem kdo víc sledujete TT dění.
Minulý 3 týdny byly docela prošpikovaný zajímavejma TT turnajema. Měl jsem možnost takřka všechno vidět LIVE. Hromada zajímavejch zápasů, hromada zajímavejch výsledků a především nádhernej pinec.
Škoda, že se tady víc nediskutovalo o všech těhle akcích - po tom jak se předvedli Slováci na ME bych to docela od Bratov :) z východu čekal. Postup jim utekl doslova mezi prstama - škoda. No a vlastně po tom co předvedli naši kluci , bych to možná čekal dvojnásobně.....

Pro toho, kdo by chtěl vidět nádhernej Evropskej pinec zkuste semifinále Francie - Portugalsko a zápas Lebesson - Apolonia za stavu 2:2 na zápasy to byl mač o všechno a kluci se opravdu nešetřili - nádherná podívaná - evropská.

Souběžně probíhal v Indii Asian Cup, tak bylo možno vidět při finálovým mači zas odlišnej sport.
Lin Gaoyuan celkem přesvědčivě porazil Fan Zhendonga 4:2 na sety a chvilkama Fan naprosto nevěděl co se děje. Opět , pro ty co se o pinec víc zajímáte stojí za to se na mač podívat ze záznamu. Oproti Evropě o level větší fofr, míčky hraný daleko dřív po odrazu a o pohybu nemá význam ani mluvit. Nádhera.
Co je na tom docela zajímavý, že Fan Zhendon, který před rokem a něco vypadal, že nebude mít konkurenci prohrál třetí velký finále v řadě - MS s Ma Longem , Čínský hry opět s Ma Longem a nyní Asian Cup s Lin Gaoyuanem. Docela jsem zvědavej, jak se to na jeho psychice projeví .

No a Lin Gaoyuan pro mě je to kapitola sama pro sebe, možná mám kliku, že když ho vidím naživo, pak hraje jak mimozemšťan)))) - už když si vybojoval místo v Čínský kvalifikaci pro letošní MS a v tý kvalifikaci jsem jej viděl, pak jsem místama koukal s otevřenou hu..
Na MS měl loženýho Xu Xina, kterej mu utekl z 5 mečbolů.
Pak měl ten známý průse. na China open, stejně jako ostatní kluci z čínský špičky říkal jsem si sakra toho klučíka by byla škoda, kdyby ho odstavili.
Hraje , ale jak hraje. Na Čínskejch hrách porazil v družstvech Ma Longa . Teďka Fan Zhendonga.
Oba tyhle mače vyhrál neskutečnou agresivitou z obou stran. Vůbec si nepamatuju, že by někdo někdy dovedl takhle agresivně a tak rychle po dopadu hrát a to z obou stran.
Jasně, hra je to poměrně riskantní, hodně náročná na pohyb, timming a přesnost provedení, ale jestli to tenhle klučík stabilizuje a nebude mít hluchý minutky, který v zápasech občas mívá, pak tedy potěš koště - jsem zvědavej, kdo s ním co kde bude dělat...
Osobně mám za to, že tahle výhra na Asian Cupu mu může psychicky hodně pomoci.
Jako junior prohrál 3 roky po sobě !!! ve finále MS Juniorů no a letos už zmiňovaných 5 mečbolů s Xu Xinem na MS....

No a když už jsme u TT turnajů, pak tento týden začíná Platinum World Tour Austria Open - v kvalifikaci se to hemží Čínským mládím včetně Výše opěvovanýho Lin Gaoyuana - takže co kdybychom zase zkusil rozjet nějakou tipovačku?

Pohodu a pink.
K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: Machy, ondras.horak

ME družstva x Chinese National Game x Asian Cup 2 měsíců 3 týdnů zpět #36782

• Machy
  • Super Veterán
  • Forhend - Bekoš - seber to :-)
  • Obdržená poděkování 227
Ahoj Karle, pěkně jsi vylíčil o co jsem přišel :1cka :dik Mám volno, asi zasednu k záznamu ať to vidím..... a také mě to nakopne na další mistráky :cheer:
Vodak Diolen OFF (seriové číslo 1.)
Bh: Donic Blue Storm Z2 2,1mm
Fh: Donic Bluefire M1 max

Viscaria, Tibhar Evo MX-P 2,0mm/Visctas V01 Stiff 2,0mm.
Poslední úprava: 2 měsíců 3 týdnů zpět od Machy.

ME družstva x Chinese National Game x Asian Cup 2 měsíců 3 týdnů zpět #36788

• kabelka
  • Veterán
  • Kdo má rád pinec, má rád lidi!
  • Obdržená poděkování 60
Aha, tak proto najednou program Challengeru v Ošulhausenu má volno až do příštího týdne.
motýl - maďar Petr Korbel
Tibhar MX-P (max)
velkej drak Talon OX (1.0mm)

ME družstva x Chinese National Game x Asian Cup 2 měsíců 3 týdnů zpět #36789

• ondras.horak
  • Senior
  • Obdržená poděkování 6
Také jsem sledoval a opravdu některý zápasy stály za to.
Jak už zmínil Karel, tak je škoda toho českého zastoupení, ale i na té Evropě byly pěkný zápasy. Zajímavý zápas určitě byl Ovtcharov - Jorgic, kdy to Ovi moc nezvládl a celkem pěkně se vyházel.

A pro fanoušky, jako jsem já, určitě i Boll - Freitas, kdy Timo pěkně utíkal z lopaty a povedlo se mu něco podobného, jako když to na China Open zase on pustil Ovtcharovovi.

Co se týče Asie, tak to byla taky velká (a trochu jiná) paráda. Přesně, jak psal Karel, Lin Gaoyuan se dokázal ve finále držet na vlně světlých momentů bez velkých blikanců, velká paráda. Pro Fan Zendonga je to druhé místo asi trochu zakleté. Jinak mě zase jako vždy bavil Mizutani, třeba tady proti Jeongovi.

Určitě je na co se těšit i v Rakousku!
Butterfly Timo Boll ALC
FH/BH Butterfly Tenergy 05 2,1

Butterfly Timo Boll ALC
FH/BH Donic Acuda Blue P2 max
Poslední úprava: 2 měsíců 3 týdnů zpět od ondras.horak.
Moderátoři: Karel, Tomas, pirát Janes, romanzdk, Pavlik