ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Drevo pre deti

Drevo pre deti 1 rok 5 měsíců zpět #34019

• imiki
  • Nováček
Ahojte, prosím odporucte drevo s menšou ruckou pre 7-8. ročné deti.. niečo overené.... klasické dreva sú im veľké, nepraktické...

Za každú radu vopred ďakujem.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Drevo pre deti 1 rok 5 měsíců zpět #34020

• mandomando
  • on-line
  • Super Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 85
Joola Rossi junior a Joola Eagle medium to prvé aj to druhé all kategoria majú rukoväť pre deti a dobru kontrolu a cit :1cka nalepené poťahy Joola 4-YOU v 1,8 mm a pinká to celkom fajnove aspoň triafaju stôl v pohode a cenovo je to celkom :ok24

Ešte na upresnenie tie deti už pravidelne trénujú alebo len začínajú?
1.Victas Quartet Allroud All+ FH : Nittaku Fastarc G-1 2mm BH: Spinlord Keiller 1,5mm
Poslední úprava: 1 rok 5 měsíců zpět od mandomando.

Drevo pre deti 1 rok 5 měsíců zpět #34023

• kuko61
  • on-line
  • Senior
  • Obdržená poděkování 34
Neviem, či to bude dostatočne malé, ale aj Butterfly má drevá Korbel, Primorac a Boll Allround v zmenšenej XXS verzii pre deti.
Hlava je zmenšená na 153x144mm a rúčka má 95x22 x 30mm.
Vodak Diolen Spin
FH: Tibhar Evo MX-P
BH: XIOM Vega EU DF

DHS H301
FH: Tibhar Evo MX-P
BH: XIOM Musa III

Drevo pre deti 1 rok 5 měsíců zpět #34026

• Machy
  • Super Veterán
  • Forhend - Bekoš - seber to :-)
  • Obdržená poděkování 256
Ahoj Imiki. u nás v oddíle jsou u dětí dost v kurzu dřeva Blakstone. Vynikající cena, fajnové zpracování a atraktivní design. Dal jsem si s tímto dřívkem pár pinků a létalo to moc hezky. Podle mě pro děti více než výborná volba :1cka Navíc možnost volby kategorie ALL až OFF (možná i další, to nevím). Za pár korun hodně muziky.
Vodak Diolen OFF (seriové číslo 1.)
Bh: Victas V01 Stiff 2,0 mm
Fh: Donic Bluefire M1 max

TTV ,,blau-gelb" Marienberg
Poslední úprava: 1 rok 5 měsíců zpět od Machy.

Drevo pre deti 1 rok 5 měsíců zpět #34027

• kanys
  • Expert
  • Na co Forhand
  • Obdržená poděkování 53
Ahoj, já byc hti doporučil pdo takhle malé děti dřeva od ANDRA.. NIGHTMARE... cca 500,- , malá rukčřka, menší hlava, skoro to nic neváží, to co psali jiný, jako je Blackstone nebo ty JOOly bych nebra, protože na dítě to má poměrně velký držadlo, a blbě vykrojenou rukojeť. Máme v oddíle cca 80 dětí a když přijde fakt takhle malý prcek, tak jedině pak NIGHTMARE, ty blackstone nebo jooly junoir tak od 10ti let pro začátečníky.

DŘEVO : JOOLA Rossi Emotion Fl
GUMY: 2x Acuda S2 2.0mm

Drevo pre deti 1 rok 5 měsíců zpět #34028

• Machy
  • Super Veterán
  • Forhend - Bekoš - seber to :-)
  • Obdržená poděkování 256
Honzo, já měl teď v ruce nové Blackstone a to mělo origo tenčí a kratší ručku. Možná ty předchozí verze to tak neměly, to fakt nevím.
Pravdou je, že s trénováním detí nemám zkušenost. Jsem zbabělec a raději přebírám dítě ,,polotovar,, :blush: , přiznávám se.
Vodak Diolen OFF (seriové číslo 1.)
Bh: Victas V01 Stiff 2,0 mm
Fh: Donic Bluefire M1 max

TTV ,,blau-gelb" Marienberg

Drevo pre deti 1 rok 5 měsíců zpět #34029

• kanys
  • Expert
  • Na co Forhand
  • Obdržená poděkování 53
K nám se dostanou i ty nový modely blackstonu(vulkán) a fakt mi vaděj, divný vykrojení, křídla mají dlouhý nástup a velký roršíření (začíná jak moc brzo) proto se mi íbí ten NIGHTMARE nebo ty verze slim u butterfly, ale ty se skoro už ani nedělají
DŘEVO : JOOLA Rossi Emotion Fl
GUMY: 2x Acuda S2 2.0mm

Drevo pre deti 1 rok 5 měsíců zpět #34037

• Karel
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 554
:)
ahoj,
mě osobně přijde, že se dneska na všechno jde strašně "vědecky " s jediným cílem aby se kupovaly i nesmysly, který nemaj a v minulosti neměly vůbec svoje místo..
Viz rakety speciálně pro děcka s malou hlavou a menší rukojetí
Když začínala hrát pinec naše generace - což je někdy kolem roku 1972, pak i když jsme taky vážili 20 kilo i s botama a měli jsme drobný ruce, pak měl každej normální raketu s normálním rozměrem. A mydlili jsme to leckdy celej den a nepamatuju, že by byl někdo z rakety " namoženej ".....

Děcko v podstatě potřebuje jediný, aby se raketa dobře držela, byla lehká a přiměřeně rychlá,což jistě může být i při standartním rozměru hlavy a držátka.
Výrobci raket ( a vlastně dnes čehokoliv ) ovšem dnes dovedou nebohýho spotřebitele tak zblbnout, že nakonec podlehne a koupí to " nejlepší pro svoje dítě "....
Že to je ve většině případů pouze reklamní tah a výrobek je leckdy spíše ke škodě je nabíledni...

Pohodu a pink.
K.
Butterfly - Moonbeam ST
F - Tenergy 05 - 2.1
B - Tenergy 05 - 1.9

Drevo pre deti 1 rok 5 měsíců zpět #34175

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
  • Nemusímebýtoptimisté alenikdysenesmímevzdátnaděje
  • Obdržená poděkování 159
Pak je tu ještě jedna možnost, na kterou bych rád upozornil. Existují prkénka (dospělá a kvalitní), která nejsou určená pro evropský trh. Ta pak mají tu výhodu, že mají normálně velkou čepel, ale menší (asijské) držátko. Já kdysi svýmu synovi jedno takový koupil a byla to trefa do černýho...Butterfly Ai Fukuhara Off- :ok24
No a pro děcka, právě z důvodu váhy, klidně dát na obě strany potahy o síle 1,8mm a je to.
JANeS
Donic WSC JOW shape,
Adidas Fibertec Classic,
2x Tibhar FX-P max

Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní :-)
Poslední úprava: 1 rok 5 měsíců zpět od pirát Janes.