ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tour De France.

Tour De France. 3 měsíců 1 týden zpět #42917

• iči
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 91
Tak včera celkovo druhý a dnes náš Peter Sagan víťaz druhej etapy jasne ukazuje od začiatku ako je skvele pripravený na tohtoročný ročník 2018 na Tour De France.Skvelá podívaná,fantastický šprint nádhera. :mnmn
Drevo:XIOM STRATO OFF+
FH:TIBHAR MXS 1,9mm.
BH:NEUBAUER AGRESSOR 1,3mm
4.LIGA.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: mirecV

Tour De France. 3 měsíců 1 týden zpět #42934

• Pavlik
  • Moderator
  • Člověk se furt učí ...
  • Obdržená poděkování 43
Jen aby ho nechali dojet až do konce ...
Vodák DEF,B-Tibhar Evolution FX-S1,9 black F-T80 1,9 red
Motto : Vyhrává ten, kdo udrží ten malinký kulatý nesmysl na stole déle
Kdo nehledá, najde - stačí vzít do ruky prkno od Vodáka (Jurzeka) :-)

Tour De France. 3 měsíců 1 týden zpět #42936

• mandomando
  • on-line
  • Super Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 83
Pavlík ja si myslím že ho do konca dôsť nechajú ved to ako si francúzi vlani pred celým svetom nas... :prd na vlastnú hlavu určite nebudú chcieť zopakovať :zed

Aj ked Mark je stale skvelý špurtér . Dúfam že už bude rozumnejší a nebude riskovať další pád a následné zranenie seba aj ostatných jazdcov.
1.Victas Quartet Allroud All+ FH : Nittaku Fastarc G-1 2mm BH: Spinlord Keiller 1,5mm

Tour De France. 3 měsíců 1 týden zpět #42946

• Lajčiak
  • Expert
  • Obdržená poděkování 85
Je fajn , že má Peter fazonu na bicykli a tiež nestráca humor v poetapovych rozhovoroch..

m.facebook.com/story.php?story_fbid=2086...031424387120622&_rdr
Vodák Diolen
Fh: Bracuda 2 red
Bh:Tibhar Genius 2

Tour De France. 3 měsíců 1 den zpět #43034

• Lajčiak
  • Expert
  • Obdržená poděkování 85
Tour sa nám presunula do Álp, kde Petra až tak nevidno. Teda od rýchlostnej prémie, ktorú samozrejme vyhrá...
Aby sme naňho nezabudli dám sem celkom podarenu reklamu, ktorá je podľa mňa aj vtipná.
Zvlášť ju venujem Mirkovi o ktorom viem, že na elektrobiku brazdi okolí Otrokovic.

Vodák Diolen
Fh: Bracuda 2 red
Bh:Tibhar Genius 2
Poděkovali: KlamparTibi

Tour De France. 3 měsíců 1 den zpět #43041

• KlamparTibi
  • on-line
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 108
Pekne,ale ak elektro a Sagan,tak určite reklama s babičkou Joan.
Kto bol rýchlejší v San Franciscu sa nikdy nedozvieme :vine :laugh:
D:Donic Waldner Champion 89
F:Bluefire Z1
Bh:čierna smrť (aj pre mňa)TSP SSPC2
Kvalita činnosti vedúceho spočíva v umení dojebať zamestnanca tak rýchlo, aby teplo, ktoré pri tom vzniká, vnímal ako teplo domova:)

Tour De France. 3 měsíců 9 hodin zpět #43058

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
  • Nemusímebýtoptimisté alenikdysenesmímevzdátnaděje
  • Obdržená poděkování 153
www.sport.cz/ostatni/cyklistika/clanek/1...dstupuje.html#hp-sez
Magory z řad "diváků" ponechám stranou, jen si tak říkám, co by v té chvíli dělal Neymar...ten by tam ležel ještě teďka.
Jsou ty cyklistický chrousti docela tvrdý týpci. B)
JANeS
Donic WSC JOW shape,
Adidas Fibertec Classic,
2x Tibhar FX-P max

Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní :-)

Tour De France. 3 měsíců 2 hodin zpět #43059

• iči
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 91
Tak po náročných etapách v alpách nám vypadli Cavendish,Gaviria,Kittel a ďaší skvelí špurtéri.Dôvod?Časový limit pretekov.Myslím si že organizátori by sa mali trošku zamyslieť nad tým či je dobré pre slávne preteky na celom svete takto vysoko španovať časový limit a prichádzať takto o takéto hviezdy. :bum Ako fanúšik Sagana ktorý tým pádom stratil konkurentov na zelený dres by som sa mal z toho tešiť ale opak je pravdou.Škoda.Kto má rád zápletky do konca ako divák prichádza o veľa. ;)
A nemám dobrý pocit z Frooma je síce očistený ale podľa mňa čistý nie je lebo bez vetra sa ani lístok nezakýva to len tak na okraj. B)
Drevo:XIOM STRATO OFF+
FH:TIBHAR MXS 1,9mm.
BH:NEUBAUER AGRESSOR 1,3mm
4.LIGA.

Tour De France. 2 měsíců 4 týdnů zpět #43066

• Klopič
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 254
Iči,
Nechcem aby to vyznelo nejako rýpavo, ale chcem sa opýtať, či sa venuješ cyklistike nejako intenzívnejšie. Ak len ako fanúšik (tak ako napr ja) a úplný laik, tak si dovolím podotknúť, že tvoj príspevok, akokoľvek dobre mienený je úplne mimo misu. Myslíš že organizátori TDF, ktorí to robia viac ako 100 rokov neberú do úvahy faktory o ktorých hovoríš?
Nechcem špekulovať, či ten limit na dojazd je nejako vysoko našpanovaný, ale vzhľadom k spomínanej histórii podujatia (a ako naprostý laik) organizátorom absolútne dôverujem, že v tomto majú jasno a v záujme zachovania športovej úvorne podujatia majú ten limit určite dokonale "ošéfovaný".
Ale možno sa mýlim a ak máš lepšie znalosti, daj viac informácií, pretože pre laikov by to určite bolo prínosné.
Pretože ak je to len tvoje osobné priane, tak to by sme mohli potom polemizovať o napr. nasadovaní vo Wimbledone, či organizáciu akéhokoľvek iného športového podujatia.
Ak sú raz dané pravidlá súťaže, tak ich treba dodržiavať a ak na ne nemám, tak idem na iné podujatie, alebo iný šport.
A k Froomovi:
Ak by to bol Rus už by mal odobratých všetkých 5 titulov z TDF. Ale všetko je do času. Aj Wiggins to vyhral tak ako on a dnes je spochybňovaný priamo v Anglicku. To je presne ten istý typ astmatikov ako nórski byžci na lyžiach.
Môj Malý Veľký Brat je astmatik a ten by mohol písať dizertačné práce na to, že ak by mal Froome alebo akýkoľvek iný športovec naozaj astmu, tak by neprešiel na bycikli ani do samošky na nákup (autorská hyperbola), a nie ešte v super-aeróbnom športe podávať špičkové výkony. A veľmi dobre vie (môj Malý Veľký Brat), čo urobí s pľúcami a výkonom vdychnutie Ventolitu (Solbutamol, na ktorý bol poztívne testovaný na Vuelte). A to hovorí len o výkonnostnej úrovni pingpongu a nie o top úrovní profi-cyklistiky. U neho (a pretože je to môj Malý Veľký Brat) aj u mňa je Froome na základe vlastnej empírie len obyčajný podvodník, na ktorého sa časom príde rovnako ako na Armstronga.
BTW - Frantíci (fanúškovia a verejnost) mu to už teraz dávajú vyžrať... A myslím, že (Fan)Thomasa Sky tohto roku nechajú vyhrať, aby Froome trochu zišiel z očí (a z mysli).
Ale ak sa cítia dosť silní, aby si mysleli že im to prejde, tak sa možno mýlim....
A pretože ako vždy o peniaze ide až v prvom rade, nemám žiadne ilúzie, že tu ide o šport.
Avalox Blue Thunder 550
F - Palio Aeolus - Max., Red
B - Palio Blitz - 2,0 mm Black
Poslední úprava: 2 měsíců 4 týdnů zpět od Klopič.
Poděkovali: mandomando, Brano

Tour De France. 2 měsíců 4 týdnů zpět #43068

• pirát Janes
  • on-line
  • Moderator
  • Nemusímebýtoptimisté alenikdysenesmímevzdátnaděje
  • Obdržená poděkování 153
Obávám se toho, že Thomas je jen nastrčený, aby měl Kudlanka pokoj a nebyl ve žlutém tak snadno pro diváky na trati identifikovatelný (nechce být znova politej močí, nebo inzultovaný).
V Pyrenejích za to vezme (ideálně v 19 té etapě) a hotovo. Pár dní tu ostudu vydrží a pro letošek má vyděláno a bude doufat, že přes zimu to kolem něj utichne.
Jinak o asthmatu vím svoje, mám ho od 8mi let a na kole mám naježděno opravdu dost, takže svůj názor na ty "asthmatiky" všech druhů mám docela jasnej ;) .
Btw, ten Ventolin je pěkná kurva na srdce, takže si myslím, že na každou svini se vaří někde voda... :(NO
JANeS
Donic WSC JOW shape,
Adidas Fibertec Classic,
2x Tibhar FX-P max

Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní :-)
Poslední úprava: 2 měsíců 4 týdnů zpět od pirát Janes.

Tour De France. 2 měsíců 4 týdnů zpět #43069

• Horal
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 34
Co sa týka limitu- aj redaktori okolo toho dosť polemizujú vzhladom na znížený počet pretekárov- ved ste to počuli.
A je to divné- "astmatik" dokáže takmer vyhrať a nadeliť takým špičkovým pretekárom taký časový dištanc :sezbl
Primorac carbon
Acuda S2 2,0
Grass dtecs ox
Moderátoři: Tomas, pirát Janes, Karel, romanzdk, Pavlik