ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Finale LM

Finale LM 2 měsíců 2 týdnů zpět #42214

• koad
  • Veterán
  • viem že vieš že viem
  • Obdržená poděkování 34
Nazdar chlapi,(aj damy),o par minut to zacne...tak ako tipujete finale? Ja sa v tom dako nevyznam dokonca ani neviem preco 22 chlapov beha za kusom koze,teraz uz syntetickej... :sezbl keby aspon kazky mal svoju...
Gergelka
Btf Tenergy 05 2,1mm
Joola rhyzer 43 max

Donic Li Ping Kitex
Fh Gewo Hype XT pro 40 1,9mm
Bh Gewo Hype XT pro 40 1,7mm
Poslední úprava: 2 měsíců 2 týdnů zpět od koad.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Finale LM 2 měsíců 2 týdnů zpět #42217

• Klopič
  • on-line
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 242
Tipujem 3:1 pre Real. Góly dajú Benzema a Bale - 2 :sezbl

Bola tipovačka? Čo som vyhral?
Avalox Blue Thunder 550
F - Joola Maxxx 450 - Max., Red
B - Joola Maxxx 450 - 2,0 mm Black
Poslední úprava: 2 měsíců 2 týdnů zpět od Klopič.

Finale LM 2 měsíců 2 týdnů zpět #42218

• mandomando
  • on-line
  • Veterán
  • pevná vôľa hory prenáša fest tréning plody prináša
  • Obdržená poděkování 81
Stano máš tam chybu v tipovačke dva goly si dal brankár Liverpolu sám ako vianočný darček
1.Victas Quartet Allroud All+ FH : Nittaku Fastarc G-1 2mm BH: Spinlord Keiller 1,5mm

Finale LM 2 měsíců 2 týdnů zpět #42224

• iči
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 91
Nuž ja ako bývalý futbalista okresných súťaží som fandil Liverpoolu.Real Madrid aj keď rešpektujem nemám ho rád pretože s Juventusom či Bayernom nebyť nápomoci rozhodcu ktorý takýto klub nepotrebuje mohlo byť finále o inej dvojici.Sám tréner AS Roma povedal že ak by bola videotechnika nielen pri góloch na bránkovej čiare tak by finále hrali úplne iné mužstvá.Poviem príklad za stavu 3:3 Real-Juventus bola pred koncom zápasu nariadená prísna penalta nastrelením ruky taliana španielom .Áno niekto povie bola a jedenástka je iba vtedy ak ju rozhodca odpíska ale...
Ale stavil by som svoju výplatu na to ak by identická situácia bola na opačnej strane tak píšťaľka rozhodcu ostane nemá o tom ma nik nepresvedčí.
Majú však Bailleho a takú extratriedu Liverpool nemá a o Ronaldovi aj keď ho tiež nemám rád nie ako futbalistu ale po ľudskej stránke je škoda hovoriť pretože on a Messi sú ako z inej planéty.
Drevo:XIOM STRATO OFF+
FH:TIBHAR MXS 1,9mm.
BH:NEUBAUER AGRESSOR 1,3mm
4.LIGA.
Poslední úprava: 2 měsíců 2 týdnů zpět od iči.

Finale LM 2 měsíců 2 týdnů zpět #42225

• koad
  • Veterán
  • viem že vieš že viem
  • Obdržená poděkování 34
Nuz bolo to finale plne pekneho fotbalu,smolnych chvil,emocii. Geret Baille je zrazu hrdinom ,aj ked jeho gol noznickami bola nadhera,bola to haluz,cista nahoda,druhy gol co dal,drbol do lopty vari z 30metrov a lopta plachtila,az prerazila rukavice mladeho nemeckeho brankara...smola a stastie...emocie radosti a sklamania...ale tak to ma byt,o tom je sport(aj ked sport bol iba do 89 ruku,odvtedy je to biznis) sport robime uz iba my,neskorumpovani foristi... :sezbl
Gergelka
Btf Tenergy 05 2,1mm
Joola rhyzer 43 max

Donic Li Ping Kitex
Fh Gewo Hype XT pro 40 1,9mm
Bh Gewo Hype XT pro 40 1,7mm
Moderátoři: Tomas, pirát Janes, Karel, romanzdk, Pavlik