ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Udalosť roka

Udalosť roka 5 měsíců 1 den zpět #42120

• KlamparTibi
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 108
Už mesiace som v napätí,ako to dopadne :laugh: .
Dnes bola udalosť roka-svadba Harryho a Meghan,sú toho plné noviny aj internet.Celú noc som nevedel dobre spať,tak som sa tešil.Našťastie to šlo v priamom prenose,vybral som si dovolenku a čakal.Jediné,čoho som sa bál ,bol výpadok prúdu.Ťažko by som znášal,keby som zmeškal čo i len sekundu.
Trápilo ma plno otázok:
-povedia obaja áno?
-Meghan povie áno anglickou angličtinou alebo americkou?
-porozumie jej farár?
-nezakopne a nespadne?
-bude mať topánky Baťa alebo iné?
-vlečku bude mať 6,12 alebo 18 metrovú?-to určite viete,že to je zo všetkého najdôležitejšie.Lebo ak by šla cez priecestie,vyzváňacia doba závor je prispôsobená prejdeniu 12 metrového vozidla rýchlosťou 5 km/h.Nieže nám ju v deň svadby prejde vlak alebo jej ukrojí z vlečky
-prerobiť vyzváňaciu dobu závor iba v Londýne alebo v celej Británii alebo aj v EU?
-príde jej otec na svadbu?
-bude mať biele šaty?(lebo neviem,či je ešte panna)
A to je iba začiatok.
Prípadné dieťa:
-bude ryšavé po otcovi?
-čierne po babke?
-zmiešané správne ako mama? (nesprávne by bolo ryšavé pehaté a s čiernou pleťou.)
Verím,že aj vy ste boli takto správne nažhavení a dúfam,že ich osud budeme všetci napäto každý deň sledovať.
D:Donic Waldner Champion 89
F:Bluefire Z1
Bh:čierna smrť (aj pre mňa)TSP SSPC2
Kvalita činnosti vedúceho spočíva v umení dojebať zamestnanca tak rýchlo, aby teplo, ktoré pri tom vzniká, vnímal ako teplo domova:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Udalosť roka 5 měsíců 1 den zpět #42121

• Machy
  • Super Veterán
  • Forhend - Bekoš - seber to :-)
  • Obdržená poděkování 256
:sezbl ty jsi vůl :sezbl
Čoveče, měl jsi více starostí než svatebčané :laugh: Pošli jim na Windsor fakturu :mnmn
Vodak Diolen OFF (seriové číslo 1.)
Bh: Victas V01 Stiff 2,0 mm
Fh: Donic Bluefire M1 max

TTV ,,blau-gelb" Marienberg

Udalosť roka 5 měsíců 1 den zpět #42122

• dovla
  • Junior
Kua Tibi ako tak sledujem tvoj príspevok ,tak tebe musel isť hard disk v hlave aspoň na 10 tis. otáčok . Čím chladíš? 10iatka alebo 12tka? tt-sport.cz/media/kunena/emoticons/laughing.png
Vodák Diolen Off
Victas Limber 2,0
Stiga Mantra S 1,7

Udalosť roka 5 měsíců 21 hodin zpět #42127

• KlamparTibi
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 108
Vlado v zime stačí desiatka,ale v lete musí byť dvanástka a ešte som si preventívne nechal vypadnúť vlasy,aby aj vzduchové chladenie bolo účinnejšie.
Skontroloval som vlečku-6 metrov-v pohode :
www.rouming.cz/roumingShow.php?file=vindsour.jpg
D:Donic Waldner Champion 89
F:Bluefire Z1
Bh:čierna smrť (aj pre mňa)TSP SSPC2
Kvalita činnosti vedúceho spočíva v umení dojebať zamestnanca tak rýchlo, aby teplo, ktoré pri tom vzniká, vnímal ako teplo domova:)
Poslední úprava: 5 měsíců 20 hodin zpět od KlamparTibi.

Udalosť roka 5 měsíců 17 hodin zpět #42133

• Horal
  • Super Veterán
  • Obdržená poděkování 34
Tak už si sa uklidnil? Všetko ok?
Ved to bolo to najdôležitejšie v našom živote :laugh: :laugh: . :sezbl
Primorac carbon
Acuda S2 2,0
Grass dtecs ox

Udalosť roka 5 měsíců 13 hodin zpět #42140

• wanna
  • Veterán
  • Obdržená poděkování 57
Tato mega akce roku byla naprosto šokujci i ja nemohl dospat abych to neprošvihl,proto jsem volal našemu hospodskymu jestli by vyjimečně misto hokejove mistnosti nevyzdobil naš sport bar bílou vlečkou a svatebníma artefaktama (po dlouhem rozmyšlení to zamitl) byl jsem zklaman že se na to musim divat sam doma .šokujici taky bylo že Harry svou řečí těla a neustalim popotahovaní rukavic propadal nervozitě a pozvaní odborníci na odezírani řeči si všimli jak Harry při čekaní v kapli na něvěstu se pta Williama už je tu? při pomyšlení že by se Meghan jen o par vteřin opozdila mě přivadělo do mdlob :sick: užasne bylo že Meghan nechala svou ruku položenou na Harryho levačce o něco dele to byl zažitek na cely život srdce mě bušilo jako zběsilé :woohoo: uvažuju že zitra nepujdu do prace abych si tento naprosto šokujcí zažitek mohl vychutnat ale nakonec jsem si řekl že mě to može políbit :prd
gergelka
rakza 7
bh-dawei 388c1-1,8mm
neuč Slavkovskyho orla lítat

Udalosť roka 5 měsíců 13 hodin zpět #42141

• Brano
  • Junior
  • Obdržená poděkování 9
Pravdu povediac,včera sa stali aj dôležitejšie veci.Za všetky spomeniem aspoň dve.1.Náš kocúr si včera poobede nezdriemol na terase,ale pod vrbou.2.Párik divých kačiek je tu znova a plávajú si po potoku radostne sem a tam.
Moderátoři: Tomas, pirát Janes, Karel, romanzdk, Pavlik