ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nove prispevky

Nove prispevky 1 měsíc 1 týden zpět #37591

• sheagar
  • Senior
  • Obdržená poděkování 19
Nove prispevky uzivatalu se u tematu objevuji s upozornenim v cervene barve (Xnovy). Pokud tema nerozklniknu, tak upozorneni zustava. Ale zustava tam na porad. Mam pocit, ze na predchozim foru toto hlaseni po urcite dobe zmizelo samo. Nektere temata me nezajimaji, nebo uz v nazvu tematu vidim, ze pro me dane tema neni prinosem, tak to nectu. Tim padem mi tam porad visi jako neprectene a v nekterych sekcich uz mam vic jak 100novych. Nejde web nastavit tak, ze treba pokud si dane tema neprectu po 3-5 prihlasenich, tak upozorneni zmizi. Spatne se mi v tom orientuje.
Vodak Hinoki off-
Donic Bluestorm Z2 max
Dr. Neubauer Killer 2.0
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: mandomando

Nove prispevky 1 měsíc 1 týden zpět #37592

• Dusan779
  • on-line
  • Senior
  • Obdržená poděkování 20
Ahoj, ide to lahko vyriesiť. Ked si prečítaš všetky príspevky, ktoré ťa zaujímajú, pod svojím Avatarom máš tlačítko "Označit všechny témata jako přečtená" či už na hlavnej stránke diskusného fóra alebo pre jednotlivé kategórie samostatne.

Viscaria
FH> T05
BH> Victas V>01 Stiff
Poslední úprava: 1 měsíc 1 týden zpět od Dusan779.
Poděkovali: pirát Janes, sheagar

Nove prispevky 1 měsíc 1 týden zpět #37593

• sheagar
  • Senior
  • Obdržená poděkování 19
Diky, jsem tu kazdy den a toho jsem si nikdy nevsiml.
Vodak Hinoki off-
Donic Bluestorm Z2 max
Dr. Neubauer Killer 2.0
Moderátoři: Karel, Tomas, pirát Janes, Pavlik, romanzdk