ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Karma a poděkování

Karma a poděkování 2 roků 3 měsíců zpět #17513

• pirát Janes
  • Moderator
  • Nemusímebýtoptimisté alenikdysenesmímevzdátnaděje
  • Obdržená poděkování 118
Zdar borci,
abych ještě využit okurkovou sezonu.... zamýšlím se nad způsobem, jakým zde někomu udělujeme tyto projevy souhlasu.
bod 1 - Mě třeba osobně chybí, že nemůžu (jak na tom bývalém foru) udělení karmy zdůvodnit. Ono to ( alespoň mě ) kolikrát upozornilo na nějaký dobrý počin, kterého bych si jinak ani nevšiml a mohl jsem tak přidat svojí karmu.
bod 2 - Příjde mi, že klapka poděkování začíná, zvláště ve vyhrocenějších debatách sloužit spíše jako udělení souhlasu s názorem, nežli jako skutečné poděkování za nějaký počin a s tím také souvisí
bod 3 - Chybí mi možnost přímo pod něčí názor ve vlákně hodit palec nahoru, nebo dolů (viz. Heureka). Hned by se vědělo, kolik má tento názor zastánců a odpůrců. :ok24 :(NO
Tož zatím asi tolik, věřím, že se k technické možnosti provedení těchto případných úprav vyjádří i naše duo Adminů :38 :pirate
JANeS

Číslo 5 hlásí návrat
OSP Expert, Rakza 7-2,0 mm, Baracuda 1,8 mm.

Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Karma a poděkování 2 roků 3 měsíců zpět #17525

• viperk
  • Senior
  • doba plastova, bohuzel :-)
  • Obdržená poděkování 11
zdarec piráte,
vidíš, a já zrovna tyto dvě věci chápu přesně opačně ;) ,
mám za to, že k ohodnocení (poděkování) za nějakej počin nebo "spešl" věc slouží právě karma
(škoda jen dle mě, že nejsou zvlášť sloupečky + a - nebo alespoň počty plusů a mínusů)
a samotné poděkování slouží právě pro souhlas nebo podporu dané věci nebo názoru v jednotlivých příspěvcích ve vláknech :)
Xiom Zetro Quad
(v šuplíku Donic Black Devil,TSP balsa 5.5, GD Kris)

fh:Xiom Vega SPO max (test Dingo Swiss Ding Yi 2.0)
bh: Andro Rasant Beat 2,1
Poslední úprava: 2 roků 3 měsíců zpět od viperk.
Poděkovali: mandomando

Karma a poděkování 2 roků 3 měsíců zpět #17531

• pirát Janes
  • Moderator
  • Nemusímebýtoptimisté alenikdysenesmímevzdátnaděje
  • Obdržená poděkování 118
Ahoj Tornado :) já si zase myslím, že poděkování je poděkování a ne prostý souhlas. Já například dnes poděkoval Karlovi za odkaz v problematice plasťáků. Dávám poděkování třeba za vypracování recenze, umístění videjka atd. Prostě za něco, co foru nebo mě prospělo. Samozřejmě můžu poděkovat někomu, kdo se v "přestřelce" zastane mého názoru, nic proti. Ty palce nahoru dolů bych si ale představoval jako pomůcku pro ty, co se nechtějí, nebo bojí zúčastnit diskuse na dané téma, ale nějaký názor je jim sympatický a tak ho ohodnotí palcem nahoru, a opačně. Pak bude třeba pod Machyho názorem na plasťáky ne jen jeden dva komenty, ale třeba 8 palců nahoru a tři dolů..to už má vypovídací hodnotu a taky to zatáhne do děje ty "nepsavce", kterých je tu také dost.
:pirate
JANeS

Číslo 5 hlásí návrat
OSP Expert, Rakza 7-2,0 mm, Baracuda 1,8 mm.

Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní :-)
Poděkovali: trener
Moderátoři: Karel, Tomas, pirát Janes, Pavlik, romanzdk