ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Výběr potahů a prkna na novou sezonu

Výběr potahů a prkna na novou sezonu 7 měsíců 4 týdnů zpět #35177

• Wodnik
  • Nováček
Ahoj všem,
před novou sezónou řeším dilema ohledně výměny potahů, možná i prkna. Doteď jsem hrál s prknem Timo Boll Spirit a potahy Tenergy 80 na forhandu (dále jen F) a na Tenergy 80FX na backhandu (dále jen B). Hraji KP1 a dříve jsem hrál i dvě sezony divizi. Dříve jsem hrál s Donic Baraccuda na F a na B s Rakzou 7 soft. Vždy jsem měl raději na B měkčí potah a na F se středně tvrdou houbou. Hraji především topspinovou hru jak z F tak i z B, ale na B se snažím protihráče i překontrovat. Z F hraji stylem, že soupeř nesmí vzít první topspin. Samozřejmě někdy zvolním, ale už ten první bývá smrtelný. Teď s ohledem na to, že plastové míčky odrovnávají potahy dříve jsem si říkal, že bych zkusil nějakou změnu. Kamarád si pořídil před minulou sezonou Andro Rasant a je s nimi moc spokojený, takže jsem přemýšlel i nad nimi. Kluk, který hrál moc pěkně v naší soutěži podobným stylem jako já měl dřevo Boll ALC a na F Tenergy 64 a na B Tenergy 05FX. To by taky mohla být dobrá kombinace, ale zůstal bych pořád u Tenergy. Máte někdo zkušenosti z přechodem na podobné potahy, nebo byste něco doporučili? Možná bych raději měl 3 páry potahů na sezonu s cenou jednoho potahu 900,-Kč, než 2 páry s cenou jednoho potahu 1350,-Kč. Taky jak se říká, nové koště dobře mete.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Výběr potahů a prkna na novou sezonu 7 měsíců 3 dní zpět #35616

• ondras.horak
  • Senior
  • Obdržená poděkování 6
Ahoj,
pokud někdo radil dříve Rasanty, tak nyní bych uvažoval spíše o Rasanterech ve verzi podle vlastního uvážení. Cena nižší a výkon dobrý.

Hodně se zde kvotují potahy Victas. Nejvíce asi Stiff, který by si podle všeho měl s ALC prkny rozumět fajnově.

Otázka je, jestli se ti s Tenergy hrálo opravdu dobře a nic ti u nich nechybělo (a nepřebývalo), zda se ti s jinými potahy vůbec bude hrát alespoň stejně dobře...
Vodak Diolen OFF
FH Donic Acuda Blue P2 max
BH Donic Acuda Blue P2 max

Butterfly Timo Boll ALC
FH Butterfly Tenergy 05FX 2,1
BH Victas V>01 Stiff 2,0
Poslední úprava: 7 měsíců 3 dní zpět od ondras.horak.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Moderátoři: Karel, Tomas, pirát Janes, romanzdk, Pavlik