ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Tréning Praha

Tréning Praha 2 měsíců 2 týdnů zpět #36524

• Mandor
  • Junior
  • Obdržená poděkování 5
Zdravím tak práve mi začala moja Erazmus stáž v Prahe do konca roka a chcel by som sa teda spýtať či neviete o nejakom klube (viem Praha je široký pojem)= preto najlepšie ak má nejaký pôsobisko Prahu 8-9 , ale to vôbec nie je prioritné stačí keby mal nejaké dobré spojenie s touto oblasťou nakoľko až do 17 hodiny budem bývať vo firme pon-štv.

Niečo o mne kto ešte nevie a chce vedieť (natom vlastne nezáleži keď už čítaš tieto riadky, ajtak si to prečítaš aj keď nevieš a nechceš :sezbl )
Mám 23 rokov, študent zo SR, úroveň tak 3. SR liga (minulá sezóna 68% 4.liga, 27% 2.liga, žial nemáme 3. ktorú som hrával pred štúdiom v Žiline)
Hrám už viac menej pri stole "príjemnú hru" s trávkou na bh strane ktorú si pretáčam, od stola síce stále napriek tomu často odbehávam na obranu nakoľko som to robil predtým neviem si úplne odvyknúť (takže tréning na obranu nie je problém), ale v zápase záleží od toho čo súper dovolí :mnmn
taký mladý brčkatý s trávou
Re-Impact Mephisto speciál od Horala
bh: Palio CK531 0,9-1,1 classic verzia žltá
fh: Palio Biotech HK1997 23mm 39-41
v testovačke od Septembra:
Bh: Palio Ck531 OX classic
Poslední úprava: 2 měsíců 2 týdnů zpět od Mandor.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Tréning Praha 2 měsíců 6 dní zpět #36800

• koad
  • Expert
  • viem že vieš že viem
  • Obdržená poděkování 20
Vrelo odporucam mandora,ubeha vas ,ako kona,bacha na nej :trtr
Btf Gionis All+
Fh Gewo Hype XT 1,9
Bh Gewo Hype XT 1,7
alebo to iste,ibaze na
Li Ping kitex

Tréning Praha 3 dní 1 hodina zpět #38110

• Sparky
  • Nováček
Ahoj, schanim urgentne hrace do 5 tridy dohrat sezonu, jsme prvni a radi bychom postoupili do 4 tridy. Aktualne mam 2 lidi po operaci a 2-3 mesice nebudou k dispozici. Sidlime na praze 9. Pokud bys mel zajem, volej 774987732... ahoj Dusan
Moderátoři: Karel, Tomas, pirát Janes, Pavlik, romanzdk