ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: zavinac888

zavinac888 1 rok 3 týdnů zpět #38894

• erik
  • Junior
  • Obdržená poděkování 5
tak tohle je teda fakt kokot! na inzerát co měl na bty old spark nedokázal odpovědět až když jsem se nasral a napsal jsem to přímo k jeho inzerátu,tak se hned ozval že jsem sedmej a prý ho prodává hned prvnímu co se ozval cca 40 min.po jeho zveřejnění.inzerát byl rychle smazán.ozval se mi udajně první zájemce který mu psal že si ho zamluvil a vubec se mu neozval a udajně dřívko prodal někomu jinému.reagoval jsem na jeho další inzerát ohledně diolena a opět po delší době bez odpovědi.tak dělá si z lidí prdel?!!!tak ten je zralej na 5 min. do oktagonu (mužu zařídit) aby si rozmyslel jak se má chovat HOVADO !!!! :nieg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

zavinac888 11 měsíců 3 týdnů zpět #39664

• ondras.horak
  • Expert
  • Obdržená poděkování 50
Trochu problematická komunikace, která však vedla ke zdárnému předání (přes známého) v Praze. Dřevo odpovídalo popisu.
andro Treiber FI
FH andro Hexer Powergrip 2,1
BH andro Hexer Grip 1,9

Butterfly SK7
FH andro Hexer Powergrip 2,1
BH andro Hexer Grip 1,9
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Moderátoři: romanzdk, Machy, Jijed, DoktoR, Dalis, pirát Janes